Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK 067003113014 |
| EAN | 0067003113014 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,038
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hurt For Me |
|---|---|
| Sanatci | Syml |
| Cikis tarihi | 2022-10-14 |
| EAN/UPC | 0067003113014 |
| Label | Nettwerk |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK 067003113014 |
| EAN | 0067003113014 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.