Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK 312712 |
| EAN | 0067003127110 |
| Release Date | January 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,874
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sacred Spaces |
|---|---|
| Sanatci | Syml |
| Cikis tarihi | 2022-01-21 |
| EAN/UPC | 0067003127110 |
| Label | Nettwerk |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK 312712 |
| EAN | 0067003127110 |
| Release Date | January 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.