Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSOULING SOUNDS SOULLP75 |
| EAN | 3481574916817 |
| Release Date | September 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,314
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Forever and a Day |
|---|---|
| Sanatci | Syndrome |
| Cikis tarihi | 2016-09-16 |
| EAN/UPC | 3481574916817 |
| Label | Consouling Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSOULING SOUNDS SOULLP75 |
| EAN | 3481574916817 |
| Release Date | September 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.