Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NBA24627 |
| EAN | 0727361246273 |
| Release Date | August 29, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,616
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Iconoclast |
|---|---|
| Sanatci | Symphony X |
| Cikis tarihi | 2025-08-29 |
| EAN/UPC | 0727361246273 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NBA24627 |
| EAN | 0727361246273 |
| Release Date | August 29, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.