Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INDIE RECORDINGS INDIE285LP |
| EAN | 7072805006375 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,352
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Anthem For the Year 2020 |
|---|---|
| Sanatci | Addiktio |
| Cikis tarihi | 2021-11-12 |
| EAN/UPC | 7072805006375 |
| Label | Indie Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INDIE RECORDINGS INDIE285LP |
| EAN | 7072805006375 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.