Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FRONTLINE 5054197159695 |
| EAN | 5054197159695 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,182
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chick Corea Symphony |
|---|---|
| Sanatci | Adda Simfonica |
| Cikis tarihi | 2023-05-29 |
| EAN/UPC | 5054197159695 |
| Label | Warner Music |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FRONTLINE 5054197159695 |
| EAN | 5054197159695 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.