Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NIMBUS PUPE680.1 |
| EAN | 5060149622933 |
| Release Date | March 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,620
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Desert Fairy Princess |
|---|---|
| Sanatci | Sebastian, Adele |
| Cikis tarihi | 2019-03-29 |
| EAN/UPC | 5060149622933 |
| Label | Nimbus |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NIMBUS PUPE680.1 |
| EAN | 5060149622933 |
| Release Date | March 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.