Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Imports IMT10231080.2 |
| EAN | 5060195513834 |
| Release Date | August 28, 2012 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 259 × 259 × 10 mm · 162 g |
| Weight | 162 g |
| Discs / Records | 1 |
₺361
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Imports IMT10231080.2 |
| EAN | 5060195513834 |
| Release Date | August 28, 2012 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 259 × 259 × 10 mm · 162 g |
| Weight | 162 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.