Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AMS 686162826254 |
| EAN | 0686162826254 |
| Release Date | December 11, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 7 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,136
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Run This Town |
|---|---|
| Sanatci | Yougne, Andrian & Ali Shaheed Muhammad |
| Cikis tarihi | 2020-12-11 |
| EAN/UPC | 0686162826254 |
| Label | Linear Labs |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AMS 686162826254 |
| EAN | 0686162826254 |
| Release Date | December 11, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 7 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.