Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Jazz is Dead JID021LP-C1 |
| EAN | 0617308083163 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,297
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jazz is Dead 021 |
|---|---|
| Sanatci | Younge, Adrian & Ali Shaheed Muhammad |
| Cikis tarihi | 2024-11-15 |
| EAN/UPC | 0617308083163 |
| Label | Jazz is Dead |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Jazz is Dead JID021LP-C1 |
| EAN | 0617308083163 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.