Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DAIS DAIS194LP |
| EAN | 0011586672536 |
| Release Date | March 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Becoming Undone |
|---|---|
| Sanatci | Adult |
| Cikis tarihi | 2022-03-11 |
| EAN/UPC | 0011586672536 |
| Label | Dais |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DAIS DAIS194LP |
| EAN | 0011586672536 |
| Release Date | March 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.