Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRE TALK RECORDS LPFTK053 |
| EAN | 0634457714915 |
| Release Date | April 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 6 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Death and the Internet |
|---|---|
| Sanatci | Advaeta |
| Cikis tarihi | 2015-06-23 |
| EAN/UPC | 0634457714915 |
| Label | Fire Talk |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRE TALK RECORDS LPFTK053 |
| EAN | 0634457714915 |
| Release Date | April 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 6 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.