Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AVANTGARDE AV487LP |
| EAN | 0301660563325 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,516
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Night Sky Illuminations |
|---|---|
| Sanatci | Aeon Winds |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 0301660563325 |
| Label | Avantgarde Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AVANTGARDE AV487LP |
| EAN | 0301660563325 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.