Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NAR INTERNATIONAL 5021732593665 |
| EAN | 5021732593665 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,973
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | La Voglia, La Pazzia, L'incoscienza, L'allegria |
|---|---|
| Sanatci | Vanoni, Ornella |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 5021732593665 |
| Label | Nar International |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Middle of the Road |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NAR INTERNATIONAL 5021732593665 |
| EAN | 5021732593665 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.