Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC INC. LPSUND5168C |
| EAN | 0090771421210 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,089
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vanilla Fudge |
|---|---|
| Sanatci | Vanilla Fudge |
| Cikis tarihi | 2025-06-13 |
| EAN/UPC | 0090771421210 |
| Label | Sundazed Music Inc. |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC INC. LPSUND5168C |
| EAN | 0090771421210 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.