Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhymesayers RSE336LP-C1 |
| EAN | 0826257033611 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,855
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Garbology |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock & Blockhead |
| Cikis tarihi | 2021-11-12 |
| EAN/UPC | 0826257033611 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhymesayers RSE336LP-C1 |
| EAN | 0826257033611 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.