Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhymesayers RSE256LP-C1 |
| EAN | 0826257025616 |
| Release Date | October 16, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 9 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Malibu Ken |
|---|---|
| Sanatci | Malibu Ken & Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2019-01-18 |
| EAN/UPC | 0826257025616 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhymesayers RSE256LP-C1 |
| EAN | 0826257025616 |
| Release Date | October 16, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 9 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.