Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RAP / HIP HOP RYMS70213.1 |
| EAN | 0826257021311 |
| Release Date | April 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 9 mm · 571 g |
| Weight | 571 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,407
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Impossible Kid |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2016-04-29 |
| EAN/UPC | 0826257021311 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RAP / HIP HOP RYMS70213.1 |
| EAN | 0826257021311 |
| Release Date | April 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 9 mm · 571 g |
| Weight | 571 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.