Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HGBSBLUE HGBS18005.1 |
| EAN | 4260496410233 |
| Release Date | August 4, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,810
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Junges Forum 65 - Unreleased Tracks From the Mps-Studio |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-08-04 |
| EAN/UPC | 4260496410233 |
| Label | Hgbsblue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HGBSBLUE HGBS18005.1 |
| EAN | 4260496410233 |
| Release Date | August 4, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.