Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE VRVB002753601.1 |
| EAN | 0602557962376 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,733
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jazz Loves Disney 2 - a Kind of Magic |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-04-28 |
| EAN/UPC | 0602557962376 |
| Label | Verve |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE VRVB002753601.1 |
| EAN | 0602557962376 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.