Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SRE606LP |
| EAN | 6430080231133 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 6 mm · 630 g |
| Weight | 630 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,032
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | No Future, No Past - Finnish Speed & Thrash Metal Explosion 1986-1992 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 6430080231133 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SRE606LP |
| EAN | 6430080231133 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 6 mm · 630 g |
| Weight | 630 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.