Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GLITTERBEAT RECORDS IMT3361431.1 |
| EAN | 4030433614310 |
| Release Date | September 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,898
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Parchman Prison Prayer-Some Mississippi Sunday Mor |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-09-15 |
| EAN/UPC | 4030433614310 |
| Label | Glitterbeat Records |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GLITTERBEAT RECORDS IMT3361431.1 |
| EAN | 4030433614310 |
| Release Date | September 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.