Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BE YOURSELF |
| EAN | 8715576213731 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,226
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Trance Life Vol.1 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-01-10 |
| EAN/UPC | 8715576213731 |
| Label | Be Yourself |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BE YOURSELF |
| EAN | 8715576213731 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.