Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOMPKINS SQUARE TSQ2905 |
| EAN | 0894807002905 |
| Release Date | June 20, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,747
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Turn Me Loose: Outsiders of "Old Time" Music |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2013-06-20 |
| EAN/UPC | 0894807002905 |
| Label | Tompkins Square |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TOMPKINS SQUARE TSQ2905 |
| EAN | 0894807002905 |
| Release Date | June 20, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.