Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203122.1 |
| EAN | 8719262031227 |
| Release Date | February 23, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 319 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Martin Scorsese Presents the Blues |
|---|---|
| Sanatci | Vaughan, Stevie Ray |
| Cikis tarihi | 2024-02-23 |
| EAN/UPC | 8719262031227 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203122.1 |
| EAN | 8719262031227 |
| Release Date | February 23, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 319 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.