Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOSTIKO |
| EAN | 5411530833504 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,572
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shades of Joy (CD) |
|---|---|
| Sanatci | Vaya Con Dios |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 5411530833504 |
| Label | Mostiko |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | MOSTIKO |
| EAN | 5411530833504 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.