Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVLP2143C |
| EAN | 8719262006645 |
| Release Date | May 17, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 9 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,543
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ultimate Collection |
|---|---|
| Sanatci | Vaya Con Dios |
| Cikis tarihi | 2019-05-17 |
| EAN/UPC | 8719262006645 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVLP2143C |
| EAN | 8719262006645 |
| Release Date | May 17, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 9 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.