Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NORSKE ALBUMKLASSIKERE LPNORSKE83 |
| EAN | 7059136220830 |
| Release Date | October 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hav |
|---|---|
| Sanatci | Vold, Jan Erk & Jan Garbarek |
| Cikis tarihi | 2023-10-13 |
| EAN/UPC | 7059136220830 |
| Label | Norske Albumklassikere |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NORSKE ALBUMKLASSIKERE LPNORSKE83 |
| EAN | 7059136220830 |
| Release Date | October 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.