Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET CITY SCR066LP |
| EAN | 0680341660011 |
| Release Date | January 19, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,952
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Inland |
|---|---|
| Sanatci | Vollebekk, Leif |
| Cikis tarihi | 2017-05-18 |
| EAN/UPC | 0680341660011 |
| Label | Secret City |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET CITY SCR066LP |
| EAN | 0680341660011 |
| Release Date | January 19, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.