Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET CITY SCTC135.1 |
| EAN | 0680341356013 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,833
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | New Waves (Live Recordings '19-'21) |
|---|---|
| Sanatci | Vollebekk, Leif |
| Cikis tarihi | 2022-04-22 |
| EAN/UPC | 0680341356013 |
| Label | Secret City |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET CITY SCTC135.1 |
| EAN | 0680341356013 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.