Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET CITY SCR091LP |
| EAN | 0680341910062 |
| Release Date | November 1, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | New Ways |
|---|---|
| Sanatci | Vollebekk, Leif |
| Cikis tarihi | 2022-05-20 |
| EAN/UPC | 0680341910062 |
| Label | Secret City |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET CITY SCR091LP |
| EAN | 0680341910062 |
| Release Date | November 1, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.