Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET CITY SCTC67.1 |
| EAN | 0680341670010 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 9 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,189
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | North Americana |
|---|---|
| Sanatci | Vollebekk, Leif |
| Cikis tarihi | 2023-04-14 |
| EAN/UPC | 0680341670010 |
| Label | Secret City |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRET CITY SCTC67.1 |
| EAN | 0680341670010 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 9 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.