Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM WGAM7425736.1 |
| EAN | 3596974257368 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 369 g |
| Weight | 369 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | African Vibes |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 3596974257368 |
| Label | Bang / Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM WGAM7425736.1 |
| EAN | 3596974257368 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 369 g |
| Weight | 369 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.