Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM WGAM7431146.1 |
| EAN | 3596974311466 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | African Rare Groove Serie 2023 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-04-14 |
| EAN/UPC | 3596974311466 |
| Label | Bang / Wagram |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM WGAM7431146.1 |
| EAN | 3596974311466 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.