Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM WGAM7439706.1 |
| EAN | 3596974397064 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 322 × 6 mm · 378 g |
| Weight | 378 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,744
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Africanism Vol 2 |
|---|---|
| Sanatci | Sinclar, Bob |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 3596974397064 |
| Label | Bang / Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM WGAM7439706.1 |
| EAN | 3596974397064 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 322 × 6 mm · 378 g |
| Weight | 378 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.