Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PLANET ROCK TB1007LP |
| EAN | 0016998100707 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,502
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Planet Rock |
|---|---|
| Sanatci | Afrika Bambaataa & Soulsonic Force |
| Cikis tarihi | 2024-08-16 |
| EAN/UPC | 0016998100707 |
| Label | Tommy Boy |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Rap |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | PLANET ROCK TB1007LP |
| EAN | 0016998100707 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.