Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | R&S RECORDS RS1915 |
| EAN | 5055274709536 |
| Release Date | October 4, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,896
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Colored |
|---|---|
| Sanatci | Afriqua |
| Cikis tarihi | 2019-10-04 |
| EAN/UPC | 5055274709536 |
| Label | Rs |
| Format | LP |
| Tur | Dance / House |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | R&S RECORDS RS1915 |
| EAN | 5055274709536 |
| Release Date | October 4, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.