Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CHARLY CHARLY714LP |
| EAN | 5060767449226 |
| Release Date | May 9, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,039
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Free the Black Man's Chains |
|---|---|
| Sanatci | Afro-American Ensemble |
| Cikis tarihi | 2025-05-09 |
| EAN/UPC | 5060767449226 |
| Label | Charly |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CHARLY CHARLY714LP |
| EAN | 5060767449226 |
| Release Date | May 9, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.