Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SKAM SKAM35.1 |
| EAN | 0666017337715 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Break Before Make |
|---|---|
| Sanatci | Afrodeutsche |
| Cikis tarihi | 2019-09-06 |
| EAN/UPC | 0666017337715 |
| Label | Skam |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SKAM SKAM35.1 |
| EAN | 0666017337715 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.