Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VP GREENSLEEVES VP4250.1 |
| EAN | 0054645425018 |
| Release Date | May 10, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,483
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dubbing At King Tubby's Vol.1 |
|---|---|
| Sanatci | Aggrovators |
| Cikis tarihi | 2024-05-10 |
| EAN/UPC | 0054645425018 |
| Label | Vp Greensleeves |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VP GREENSLEEVES VP4250.1 |
| EAN | 0054645425018 |
| Release Date | May 10, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.