Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ISLAND UNIT4818711.1 |
| EAN | 0602448187116 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 5 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,472
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ama Il Prossimo Tuo Come Te Stesso |
|---|---|
| Sanatci | Agnelli, Manuel |
| Cikis tarihi | 2022-09-30 |
| EAN/UPC | 0602448187116 |
| Label | Island |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ISLAND UNIT4818711.1 |
| EAN | 0602448187116 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 5 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.