Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PIAS PIASRLP195 |
| EAN | 5413356519518 |
| Release Date | October 4, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 328 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,834
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Philharmonics |
|---|---|
| Sanatci | Obel, Agnes |
| Cikis tarihi | 2010-09-30 |
| EAN/UPC | 5413356519518 |
| Label | Play It Again Sam |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PIAS PIASRLP195 |
| EAN | 5413356519518 |
| Release Date | October 4, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 328 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.