Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE 060250877998 |
| EAN | 0602508779985 |
| Release Date | March 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,160
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Calm |
|---|---|
| Sanatci | 5 Seconds of Summer |
| Cikis tarihi | 2020-03-27 |
| EAN/UPC | 0602508779985 |
| Label | Interscope |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE 060250877998 |
| EAN | 0602508779985 |
| Release Date | March 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.