Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SRE492LP |
| EAN | 6430077094574 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 320 × 7 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,427
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hollywood Kills - Live At the Whisky a Go Go |
|---|---|
| Sanatci | 69 Eyes |
| Cikis tarihi | 2023-10-20 |
| EAN/UPC | 6430077094574 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SRE492LP |
| EAN | 6430077094574 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 320 × 7 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.