Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TRUST TR011LP |
| EAN | 0794558801119 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 13 mm · 873 g |
| Weight | 873 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,244
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | New Wind / Change In My Head |
|---|---|
| Sanatci | 7 Seconds |
| Cikis tarihi | 2025-07-11 |
| EAN/UPC | 0794558801119 |
| Label | Trust |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TRUST TR011LP |
| EAN | 0794558801119 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 13 mm · 873 g |
| Weight | 873 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.