Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EM RECORDS EMXQ1207.7 |
| EAN | 4560283215387 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,210
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Healing Sword - Snake (Live) |
|---|---|
| Sanatci | 7fo |
| Cikis tarihi | 2025-08-08 |
| EAN/UPC | 4560283215387 |
| Label | Em Records |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EM RECORDS EMXQ1207.7 |
| EAN | 4560283215387 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.