Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IMAGES (JEAN-PIERRE LELOIR SERIES) 37058 |
| EAN | 8436569190463 |
| Release Date | July 20, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,119
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ahmad's Blues |
|---|---|
| Sanatci | Jamal, Ahmad |
| Cikis tarihi | 2017-10-19 |
| EAN/UPC | 8436569190463 |
| Label | Jazz Images |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IMAGES (JEAN-PIERRE LELOIR SERIES) 37058 |
| EAN | 8436569190463 |
| Release Date | July 20, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.