Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771739 |
| EAN | 8436542010016 |
| Release Date | March 26, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,989
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | But Not For Me / Live At the Pershing Lounge 1958 |
|---|---|
| Sanatci | Ahmad Jamal Trio |
| Cikis tarihi | 2012-01-15 |
| EAN/UPC | 8436542010016 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771739 |
| EAN | 8436542010016 |
| Release Date | March 26, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.