Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Unique Leader Record 19449190811 |
| EAN | 0194491908119 |
| Release Date | August 28, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 296 × 311 × 9 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,019
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mephitic |
|---|---|
| Sanatci | Ahtme |
| Cikis tarihi | 2020-08-28 |
| EAN/UPC | 0194491908119 |
| Label | Unique Leader |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Unique Leader Record 19449190811 |
| EAN | 0194491908119 |
| Release Date | August 28, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 296 × 311 × 9 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.