Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | TAXI GAUCHE TGR020CD |
| EAN | 0765453480648 |
| Release Date | March 26, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,989
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | TAXI GAUCHE TGR020CD |
| EAN | 0765453480648 |
| Release Date | March 26, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.